LATUS podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom 1102-46
LATUS podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom 1102-46
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hloubka | 37 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913928093 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom AQ591
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 100cm, chrom FLEX100
expedice do 7 dnů181 Kč
Při platbě předem pouze 168 Kč
Podobné zboží
AXAMITE podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom AX40
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
LATUS podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom 1102-40
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
RHAPSODY podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom 5540
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Cubik vana 150x70cm panel + zástěna 70 cm, transparent, zlatá 550315070X9507000050
expedice do 10 dnů8 014 Kč
Mexen Vega vana 150x70cm panel + zástěna 100 cm, transparent, chrom 550115070X9010020100
expedice do 10 dnů8 938 Kč
Mexen Vega vana 150x70 cm s panelem a zástěnou 70 cm, černý vzor 550115070X9507007070
expedice do 10 dnů8 081 Kč
Mexen Cubik vana 160x70 cm s panelem a zástěnou 70 cm, černý vzor 550316070X9507007077
expedice do 10 dnů8 292 Kč

