GIULIA keramické umývátko 33,5x29 cm BH7002
GIULIA keramické umývátko 33,5x29 cm BH7002
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 33,5x11,5x29 cm |
| Šířka | 335 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.9300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913824050 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Podobné zboží
GERDA keramické umývátko, 36x25 cm, bílá AR362
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
NORM keramické umývátko s otvorem, 35x26cm, bílá ExtraGlaze 8650111
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PICCOLINO umývátko 30,8x17cm, litý mramor, baterie vlevo, bílá PK300
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vlevo, šedá PK30017
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
PICCOLINO umývátko 30,8x17cm, litý mramor, baterie vpravo, bílá PK305
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
SANNA umývátko na desku, litý mramor, 25x25cm, bílá SN250
expedice do 7 dnů2 279 Kč
Při platbě předem pouze 2 120 Kč

