GINKO podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat 1101-41B
GINKO podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat 1101-41B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.4220 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913884832 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, černá mat SG302NE
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Sprchová tyč, posuvný držák, hranatá, 700 mm, černá mat SC415
expedice do 7 dnů5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Podobné zboží
PAX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat XA41/15
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat PY41/15
expedice do 7 dnů3 517 Kč
Při platbě předem pouze 3 272 Kč
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SPY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, zlato mat PY13/19
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
5 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 028 Kč

