KIRKÉ BLACK nástěnná vanová baterie, černá páčka, zlato KI10NZ
KIRKÉ BLACK nástěnná vanová baterie, černá páčka, zlato KI10NZ
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 179 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Hmotnost / ks | 2.4900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931765 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, zlato FLE10ZL
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GINKO nástěnná vanová baterie, černá mat 1101-10B
expedice do 7 dnů7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
DREAMART nástěnná vanová baterie, chrom DA010
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč

