FLO bidet stojící, 36x51,5cm, bílá 312001
FLO bidet stojící, 36x51,5cm, bílá 312001
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-312001 |
Dodávána včetně šroubů a L profilů pro upevnění.
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | FLO keramika |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x52 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 22.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125972814 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat


