FANTINA otopné těleso 500x1215 mm, černá mat IR511
FANTINA otopné těleso 500x1215 mm, černá mat IR511
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR511 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FANTINA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 500x1215 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1215 mm |
| Objem | 6.10 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 462 mm |
| Výkon | 495 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| EAN | 8590913890437 |
| Taric | 73221900 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 15.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
KTX topná tyč s termostatem, 400 W, chrom KTX-C-400
na objednávku2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
Set krycích rozet hranatých, černá mat CP815B
expedice do 7 dnů1 763 Kč
Při platbě předem pouze 1 640 Kč
KTX topná tyč s termostatem, 400 W, černá mat KTX-B-400
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ZIG otopné těleso 600x1572 mm, černá mat ZG616B
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
JUSTINA otopné těleso 500x1246 mm, bílá mat IR546W
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
JUSTINA otopné těleso 500x1510 mm, bílá mat IR151W
na objednávku7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 112 Kč


