METRO SPACE otopné těleso 550x1430 mm, do prostoru, černá mat IR438B
METRO SPACE otopné těleso 550x1430 mm, do prostoru, černá mat IR438B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | METRO SPACE |
| Rozměr | 550x1430 mm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Objem | 4.60 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 525 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Hmotnost / ks | 11.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913951565 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
MONO ONE připojovací sada ventilů jednobodová, rozteč 50mm, provedení černá mat CP2052BS
expedice do 7 dnů5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
KTX topná tyč s termostatem, 400 W, černá mat KTX-B-400
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Krycí rozeta obdélníková k připojení TWIN, černá mat CP7135B
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč


