CHANEL dekorační lišta "U" 762x70x25mm, bílá mat CD083 58204
CHANEL dekorační lišta "U" 762x70x25mm, bílá mat CD083 58204
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD083 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 76,2x7x2,5 cm |
| Šířka | 762 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.7000 kg |
| EAN | 8590913991509 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
439 Kč
Při platbě předem pouze 408 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
886 Kč
Při platbě předem pouze 824 Kč

