EZARA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, bílá lesk EZ801-3030
EZARA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, bílá lesk EZ801-3030
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114175 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 81x46cm, bílá
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Deska Rockstone 81x1,2x46,5cm, bílá mat CRR081-0101 56422
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 073 Kč
Při platbě předem pouze 14 952 Kč
CROSS umyvadlová skříňka 70x81x47cm, buk
expedice do 7 dnů17 406 Kč
Při platbě předem pouze 16 192 Kč
11 029 Kč
Při platbě předem pouze 10 356 Kč


