Police na walk-in zástěnu, 142cm, bílá mat EG1434 59097
Police na walk-in zástěnu, 142cm, bílá mat EG1434 59097
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 129x1420 mm |
| Délka | 1420 mm |
| Šířka | 129 mm |
| Hloubka | 1420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný, Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998386 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč

