ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1300 mm ES1213-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1300 mm ES1213-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966590 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1300 mm ES1213-03
expedice do 7 dnů8 720 Kč
Při platbě předem pouze 8 213 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1300 mm ES1213-02
expedice do 7 dnů8 720 Kč
Při platbě předem pouze 8 213 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, kouřové matné sklo AXC130SM
expedice do 7 dnů10 365 Kč
Při platbě předem pouze 9 733 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1300 mm ES1513-08
expedice do 7 dnů10 638 Kč
Při platbě předem pouze 10 020 Kč

