ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1200 mm ES1012-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1200 mm ES1012-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 68.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965043 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1200 mm ES1312-03
expedice do 7 dnů8 548 Kč
Při platbě předem pouze 8 051 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1200 mm ES1512-03
expedice do 7 dnů8 204 Kč
Při platbě předem pouze 7 727 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1200 mm ES1512-04
expedice do 7 dnů8 755 Kč
Při platbě předem pouze 8 246 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1200 mm ES1212-06
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč


