ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1200 mm ES1012-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1200 mm ES1012-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 68.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964862 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
ESCA univerzální vzpěra 2000mm, chrom ES7210
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 098 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX sada pro uchycení skla, podlaha-stěna, max. š. 1200mm, černá mat AXL2112B
expedice do 7 dnů3 999 Kč
Při platbě předem pouze 3 767 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1200 mm ES1112-05
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč
8 233 Kč
Při platbě předem pouze 7 731 Kč


