ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1000 mm ES1010-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1000 mm ES1010-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965029 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA univerzální vzpěra 2000mm, bílá mat ES7234
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 422 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, bílá mat ES7834
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, bílá mat EG1434 59097
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, sklo Flute AXC100FL
expedice do 7 dnů8 807 Kč
Při platbě předem pouze 8 270 Kč
ARCHITEX kalené čiré sklo, 1005x1997x8mm, otvory pro poličku AL2236-D
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 852 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1000 mm ES1210-02
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-01
expedice do 7 dnů7 200 Kč
Při platbě předem pouze 6 761 Kč


