ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 962mm, matné sklo AXB100MT
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 962mm, matné sklo AXB100MT
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB100MT |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 962 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 44.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996573 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1000 mm ES1310-04
expedice do 7 dnů8 067 Kč
Při platbě předem pouze 7 598 Kč
ESCA GOLD MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-08
expedice do 7 dnů9 077 Kč
Při platbě předem pouze 8 524 Kč
ARCHITEX kalené čiré sklo, 1005x1997x8mm, otvory pro poličku AL2236-D
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 852 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1000 mm ES1110-08
expedice do 7 dnů9 090 Kč
Při platbě předem pouze 8 562 Kč

