ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1000 mm ES1210-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1000 mm ES1210-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 45.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966293 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1000 mm ES1310-06
expedice do 7 dnů8 746 Kč
Při platbě předem pouze 8 238 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1000 mm ES1310-07
expedice do 7 dnů8 746 Kč
Při platbě předem pouze 8 238 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1000 mm ES1210-03
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1000 mm ES1310-04
expedice do 7 dnů8 067 Kč
Při platbě předem pouze 7 598 Kč


