ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1000 mm ES1210-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1000 mm ES1210-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966835 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA rohová vzpěra 900mm, bílá mat ES7834
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, bílá mat EG1434 59097
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1000 mm ES1110-04
expedice do 7 dnů7 723 Kč
Při platbě předem pouze 7 274 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1000 mm ES1110-02
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč
7 121 Kč
Při platbě předem pouze 6 707 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1000 mm ES1310-03
expedice do 7 dnů7 516 Kč
Při platbě předem pouze 7 079 Kč


