ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1000 mm ES1110-06
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1000 mm ES1110-06
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968006 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
1 935 Kč
Při platbě předem pouze 1 800 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-01
expedice do 7 dnů7 200 Kč
Při platbě předem pouze 6 761 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, kouřové sklo AXC100SC
expedice do 7 dnů8 479 Kč
Při platbě předem pouze 7 962 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1000 mm ES1210-03
expedice do 7 dnů7 172 Kč
Při platbě předem pouze 6 755 Kč
7 628 Kč
Při platbě předem pouze 7 185 Kč

