ESCA WHITE MATT sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999840 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, bílá mat EG1434 59097
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, bílá mat ES7834
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-03
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1100 mm ES1511-04
expedice do 7 dnů8 239 Kč
Při platbě předem pouze 7 760 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-07
expedice do 7 dnů8 918 Kč
Při platbě předem pouze 8 400 Kč
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-07
expedice do 7 dnů8 913 Kč
Při platbě předem pouze 8 370 Kč


