ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1100 mm ES1111-06
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1100 mm ES1111-06
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 58.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968013 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1100 mm ES1511-04
expedice do 7 dnů8 239 Kč
Při platbě předem pouze 7 760 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1100 mm ES1011-01
expedice do 7 dnů6 691 Kč
Při platbě předem pouze 6 302 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, kouřové sklo AXC110SC
expedice do 7 dnů8 971 Kč
Při platbě předem pouze 8 424 Kč
7 293 Kč
Při platbě předem pouze 6 869 Kč

