ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-07
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-07
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968730 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, sklo Marron AXC150MR
expedice do 7 dnů10 939 Kč
Při platbě předem pouze 10 272 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1500 mm ES1015-01
expedice do 7 dnů8 325 Kč
Při platbě předem pouze 7 841 Kč
10 131 Kč
Při platbě předem pouze 9 542 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1500 mm ES1315-03
expedice do 7 dnů10 182 Kč
Při platbě předem pouze 9 590 Kč

