ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1400 mm ES1114-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1400 mm ES1114-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967146 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1400 mm ES1114-05
expedice do 7 dnů10 466 Kč
Při platbě předem pouze 9 858 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1400 mm ES1514-02
expedice do 7 dnů9 236 Kč
Při platbě předem pouze 8 699 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1400 mm ES1214-05
expedice do 7 dnů10 466 Kč
Při platbě předem pouze 9 858 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, kouřové sklo AXC140SC
expedice do 7 dnů10 447 Kč
Při platbě předem pouze 9 810 Kč

