ESCA WHITE MATT sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1400 mm ES1414-03
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1400 mm ES1414-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913111310 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1400 mm ES1014-03
expedice do 7 dnů7 946 Kč
Při platbě předem pouze 7 484 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1400 mm ES1314-08
expedice do 7 dnů11 584 Kč
Při platbě předem pouze 10 911 Kč
ESCA WHITE MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1400 mm ES1414-07
expedice do 7 dnů10 389 Kč
Při platbě předem pouze 9 756 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1400 mm ES1014-02
expedice do 7 dnů7 946 Kč
Při platbě předem pouze 7 484 Kč

