ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 1400 mm ES1414-01
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 1400 mm ES1414-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913111297 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1362mm, matné sklo AXC140MT
expedice do 7 dnů10 447 Kč
Při platbě předem pouze 9 810 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1400 mm ES1514-03
expedice do 7 dnů9 236 Kč
Při platbě předem pouze 8 699 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1400 mm ES1114-08
expedice do 7 dnů11 154 Kč
Při platbě předem pouze 10 506 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1400 mm ES1014-01
expedice do 7 dnů7 895 Kč
Při platbě předem pouze 7 436 Kč

