ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1000 mm ES1110-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1000 mm ES1110-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967108 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1000 mm ES1410-06
expedice do 7 dnů8 421 Kč
Při platbě předem pouze 7 908 Kč
MODULAR SHOWER jednod zástěna pevná k instalaci na zeď, s otvory na držák 1000 MS1-100-D
expedice do 7 dnů7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 796 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1000 mm ES1310-04
expedice do 7 dnů8 067 Kč
Při platbě předem pouze 7 598 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1000 mm ES1310-02
expedice do 7 dnů7 516 Kč
Při platbě předem pouze 7 079 Kč


