ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1000 mm ES1210-08
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1000 mm ES1210-08
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913968440 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 465 Kč
Při platbě předem pouze 7 031 Kč
7 249 Kč
Při platbě předem pouze 6 807 Kč
7 249 Kč
Při platbě předem pouze 6 807 Kč
ARCHITEX kalené čiré sklo, 1005x1997x8mm, otvory pro poličku AL2236-D
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 852 Kč

