ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1000 mm ES1010-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1000 mm ES1010-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965081 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 249 Kč
Při platbě předem pouze 6 807 Kč
7 249 Kč
Při platbě předem pouze 6 807 Kč
7 121 Kč
Při platbě předem pouze 6 707 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, čiré sklo AXC100CL
expedice do 7 dnů7 741 Kč
Při platbě předem pouze 7 269 Kč


