ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1200 mm ES1312-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Flute, 1200 mm ES1312-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966675 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, chrom EG1410 59096
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1162mm, čiré sklo AXC120CL
expedice do 7 dnů8 479 Kč
Při platbě předem pouze 7 962 Kč
7 723 Kč
Při platbě předem pouze 7 274 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1200 mm ES1512-07
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1200 mm ES1112-06
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč


