ESCA BLACK MATT sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1200 mm ES1412-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1200 mm ES1412-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 66.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999918 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1200 mm ES1212-06
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 1200 mm ES1412-01
expedice do 7 dnů8 184 Kč
Při platbě předem pouze 7 685 Kč
7 723 Kč
Při platbě předem pouze 7 274 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1200 mm ES1212-05
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč


