ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 800 mm ES1080-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 800 mm ES1080-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964916 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA univerzální vzpěra 2000mm, chrom ES7210
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 098 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 800 mm ES1580-02
expedice do 7 dnů6 140 Kč
Při platbě předem pouze 5 783 Kč
5 538 Kč
Při platbě předem pouze 5 216 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 800 mm ES1480-04
expedice do 7 dnů6 790 Kč
Při platbě předem pouze 6 376 Kč


