ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1300 mm ES1013-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1300 mm ES1013-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913964879 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA univerzální vzpěra 2000mm, chrom ES7210
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 098 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 669 Kč
Při platbě předem pouze 8 165 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1300 mm ES1013-06
expedice do 7 dnů8 746 Kč
Při platbě předem pouze 8 238 Kč
8 725 Kč
Při platbě předem pouze 8 193 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, matné sklo AXC130MT
expedice do 7 dnů9 955 Kč
Při platbě předem pouze 9 348 Kč


