ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1500 mm ES1115-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1500 mm ES1115-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965258 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, kouřové sklo AXC150SC
expedice do 7 dnů10 939 Kč
Při platbě předem pouze 10 272 Kč
10 131 Kč
Při platbě předem pouze 9 542 Kč
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-01
expedice do 7 dnů9 660 Kč
Při platbě předem pouze 9 071 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-08
expedice do 7 dnů11 670 Kč
Při platbě předem pouze 10 992 Kč

