ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1500 mm ES1115-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1500 mm ES1115-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967153 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1500 mm ES1515-02
expedice do 7 dnů9 752 Kč
Při platbě předem pouze 9 185 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-05
expedice do 7 dnů10 982 Kč
Při platbě předem pouze 10 344 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1500 mm ES1015-06
expedice do 7 dnů9 606 Kč
Při platbě předem pouze 9 048 Kč
ESCA BLACK MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-06
expedice do 7 dnů10 881 Kč
Při platbě předem pouze 10 218 Kč

