ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1100 mm ES1111-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1100 mm ES1111-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965210 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, chrom EG1410 59096
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1100 mm ES1311-07
expedice do 7 dnů9 262 Kč
Při platbě předem pouze 8 724 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-05
expedice do 7 dnů8 913 Kč
Při platbě předem pouze 8 370 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-02
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-06
expedice do 7 dnů8 918 Kč
Při platbě předem pouze 8 400 Kč


