ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1062mm, kouřové sklo AXB110SC
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástěna 1062mm, kouřové sklo AXB110SC
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB110SC |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1062 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 57.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996405 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ECO PELLE koš na prádlo 43x48x26cm, krémová 2462CR
na objednávku2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
LUXURY koš na prádlo 30x61,8x30cm, bílá 103602 58970
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč

