ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1300 mm ES1513-05
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1300 mm ES1513-05
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967979 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1300 mm ES1013-08
expedice do 7 dnů9 434 Kč
Při platbě předem pouze 8 886 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1300 mm ES1213-02
expedice do 7 dnů8 720 Kč
Při platbě předem pouze 8 213 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, čiré sklo AXC130CL
expedice do 7 dnů8 807 Kč
Při platbě předem pouze 8 270 Kč

