ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1300 mm ES1413-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1300 mm ES1413-04
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913111235 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, zlato mat ES7446 56199
expedice do 7 dnů360 Kč
Při platbě předem pouze 333 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, matné sklo AXC130MT
expedice do 7 dnů9 955 Kč
Při platbě předem pouze 9 348 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1262mm, kouřové matné sklo AXC130SM
expedice do 7 dnů10 365 Kč
Při platbě předem pouze 9 733 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 1300 mm ES1013-01
expedice do 7 dnů7 465 Kč
Při platbě předem pouze 7 031 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1300 mm ES1113-02
expedice do 7 dnů8 720 Kč
Při platbě předem pouze 8 213 Kč

