ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1300 mm ES1213-05
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1300 mm ES1213-05
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967856 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 900 mm, boční připojení, 2101 W, bílý - W433-060-090-00
expedice do 10 dnů3 987 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 1200 mm, boční připojení, 2801 W, bílý - W433-060-120-00
expedice do 10 dnů5 150 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 1500 mm, boční připojení, 3502 W, černý - W433-060-150-70
na objednávku9 010 Kč

