ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-05
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-05
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 58.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913999864 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-05
expedice do 7 dnů8 918 Kč
Při platbě předem pouze 8 400 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-06
expedice do 7 dnů8 918 Kč
Při platbě předem pouze 8 400 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1100 mm ES1111-07
expedice do 7 dnů8 918 Kč
Při platbě předem pouze 8 400 Kč
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-01
expedice do 7 dnů7 692 Kč
Při platbě předem pouze 7 223 Kč

