ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 800 mm ES1080-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 800 mm ES1080-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 39.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965012 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA univerzální vzpěra 2000mm, černá mat ES7225
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 422 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 538 Kč
Při platbě předem pouze 5 216 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 800 mm ES1180-02
expedice do 7 dnů6 140 Kč
Při platbě předem pouze 5 783 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 762mm, kouřové matné sklo AXC80SM
expedice do 7 dnů7 905 Kč
Při platbě předem pouze 7 423 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna k instalaci ke stěně, sklo čiré, 800 mm ES1080-01
expedice do 7 dnů5 487 Kč
Při platbě předem pouze 5 168 Kč


