ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 800 mm ES1280-01
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 800 mm ES1280-01
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913966637 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 800 mm ES1180-03
expedice do 7 dnů6 140 Kč
Při platbě předem pouze 5 783 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 762mm, kouřové sklo AXC80SC
expedice do 7 dnů7 495 Kč
Při platbě předem pouze 7 038 Kč


