ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 700 mm ES1170-02
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 700 mm ES1170-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 32.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965357 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425 59098
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, černá mat ES7825
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 573 Kč
Při platbě předem pouze 5 249 Kč
6 175 Kč
Při platbě předem pouze 5 816 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 662mm, matné sklo AXC70MT
expedice do 7 dnů7 003 Kč
Při platbě předem pouze 6 576 Kč
ESCA CHROME sprchová zástěna k instalaci ke stěně, kouřové matné sklo, 700 mm ES1470-01
expedice do 7 dnů5 724 Kč
Při platbě předem pouze 5 375 Kč


