ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 700 mm ES1070-04
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 700 mm ES1070-04
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ES1070-04 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965142 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, zlato mat 1301-08GB
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč


