ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, kouřové matné sklo AXC100SM
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, kouřové matné sklo AXC100SM
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 962 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 44.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996184 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 316 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, chrom ES7410 56196
expedice do 7 dnů280 Kč
Při platbě předem pouze 259 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, chrom EG1410 59096
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč

