ESCA BLACK MATT sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-02
ESCA BLACK MATT sprchová zástěna ke stěně, kouřové matné sklo, 1500 mm ES1415-02
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 71.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913111389 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1500 mm ES1115-06
expedice do 7 dnů10 982 Kč
Při platbě předem pouze 10 344 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1500 mm ES1515-07
expedice do 7 dnů10 982 Kč
Při platbě předem pouze 10 344 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1500 mm ES1215-04
expedice do 7 dnů10 303 Kč
Při platbě předem pouze 9 704 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1462mm, sklo Flute AXC150FL
expedice do 7 dnů11 349 Kč
Při platbě předem pouze 10 657 Kč

