ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1100 mm ES1111-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1100 mm ES1111-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913965395 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | matné |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, bílá mat EG1434 59097
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, bílá mat ES7834
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1100 mm ES1111-08
expedice do 7 dnů9 606 Kč
Při platbě předem pouze 9 048 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo čiré, 1100 mm ES1011-03
expedice do 7 dnů6 742 Kč
Při platbě předem pouze 6 350 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-06
expedice do 7 dnů8 918 Kč
Při platbě předem pouze 8 400 Kč
7 293 Kč
Při platbě předem pouze 6 869 Kč


