ESCA BLACK MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-06
ESCA BLACK MATT sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-06
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 58.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913999871 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, čiré sklo AXC110CL
expedice do 7 dnů8 069 Kč
Při platbě předem pouze 7 577 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Flute, 1100 mm ES1311-05
expedice do 7 dnů9 262 Kč
Při platbě předem pouze 8 724 Kč
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, matné sklo, 1100 mm ES1111-05
expedice do 7 dnů8 918 Kč
Při platbě předem pouze 8 400 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1100 mm ES1511-08
expedice do 7 dnů9 606 Kč
Při platbě předem pouze 9 048 Kč

