ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1100 mm ES1511-03
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1100 mm ES1511-03
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení neobsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 41.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913967023 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | bílá |
| Typ skla | marron |
| Systém otevírání | Pevné |
Příslušenství
139 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ESCA přetoková lišta 1200mm, bílá mat ES7434 56198
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Police na walk-in zástěnu, 142cm, bílá mat EG1434 59097
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ESCA rohová vzpěra 900mm, bílá mat ES7834
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 045 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA CHROME jednodílná sprchová zástěna do prostoru, kouřové matné sklo, 1100 mm ES1411-05
expedice do 7 dnů8 913 Kč
Při platbě předem pouze 8 370 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, kouřové sklo, 1100 mm ES1211-02
expedice do 7 dnů7 688 Kč
Při platbě předem pouze 7 241 Kč
ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 1062mm, čiré sklo AXC110CL
expedice do 7 dnů8 069 Kč
Při platbě předem pouze 7 577 Kč
ESCA WHITE MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1100 mm ES1011-07
expedice do 7 dnů7 972 Kč
Při platbě předem pouze 7 509 Kč


