ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1300 mm ES1013-06
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, čiré sklo, 1300 mm ES1013-06
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ESCA |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 71.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913967597 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závěsný háček na sprchovou zástěnu, černá mat 1301-08B
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ESCA přetoková lišta 1200mm, černá mat ES7425 56197
expedice do 7 dnů312 Kč
Při platbě předem pouze 289 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, matné sklo, 1300 mm ES1113-04
expedice do 7 dnů9 271 Kč
Při platbě předem pouze 8 732 Kč
ESCA BLACK MATT jednodílná sprchová zástěna ke stěně, sklo Marron, 1300 mm ES1513-02
expedice do 7 dnů8 720 Kč
Při platbě předem pouze 8 213 Kč
ESCA GOLD MATT jednodílná sprchová zástěna do prostoru, sklo Marron, 1300 mm ES1513-08
expedice do 7 dnů10 638 Kč
Při platbě předem pouze 10 020 Kč

