EMICO umyvadlo, Rockstone, 190x50cm, límec L, pravé, bílá mat EM190-B1R-L
EMICO umyvadlo, Rockstone, 190x50cm, límec L, pravé, bílá mat EM190-B1R-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM190-B1R-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 190x50 cm |
| Šířka | 1900 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 47.5800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886652 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
THALIE 105 keramické umyvadlo nábytkové 105x46cm, bílá TH11105
expedice do 7 dnů4 575 Kč
Při platbě předem pouze 4 256 Kč
22 990 Kč
Při platbě předem pouze 21 841 Kč
ARECA umyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, pravé, bílá AC141R
expedice do 7 dnů7 181 Kč
Při platbě předem pouze 6 680 Kč
25 360 Kč
Při platbě předem pouze 24 092 Kč

